Littmann fonendoskopy

V nabídce máme široký výběr klasických i elektronických fonendoskopů pro vyšetření dospělých pacientů a dětí od renomovaného výrobce Littmann.

  • Fonendoskopy Littman fungují prostřednictvím technologie laditelných membrán. Fonendoskop dává lékařům možnost slyšet různé frekvence prostou změnou tlaku na hrudní snímač. Fonendoskopy Littmann mají různé funkce a přednosti, mezi něž patří především jejich přesnost, spolehlivost a jistota při jejich používání. Ať už jste lékař, veterinář, student medicíny nebo zdravotní sestra, z naší široké nabídky si jistě vyberete ten správný typ, který vám bude vyhovovat.
  • Dalšími výhodami fonendoskopů Littman je například snížení poslechových ztrát na minimum, odstraňování interference okolních zvuků, reprodukce zvuků s nízkými i vysokými frekvencemi a jiné.
  • Výběr toho adekvátního fonendoskopu záleží na vašich potřebách. Fonendoskop Littmann Classic III. například obsahuje oboustranný hrudní snímač s laditelnými membránami. Tento typ je vhodný pro praktické lékaře, interní lékaře a lékaře chirurgických oborů, studenty medicíny a také pro záchranáře. Pro plicní specialisty, kardiology a pediatry je vhodný fonendoskop Littmann Cardiology IV. Tento fonendoskop má totiž laditelnou membránu na obou stranách hrudního snímače, a proto je určen právě lékařům, kteří potřebují výborný akustický výkon.
Zobrazených 1 - 12 z 70 položek
Filter