ABPM holtre

ABPM holter (Ambulantní monitorování krevního tlaku) je lékařský přístroj pro nepřetržité monitorování krevního tlaku po dobu 24 až 48 hodin, určený pro nemocniční i ambulantní použití. Vyznačuje se kompaktností, lehkostí a spolehlivostí, díky níž zůstává měření pacientem nepovšimnuto při provádění běžných činností a aktivit. Namísto jednorázového měření krevního tlaku zaznamenává přístroj ABPM holter krevní tlak v pravidelných intervalech během dne i noci. Životnost přístroje zajišťují čtyři baterie AA, které umožňují dlouhý cyklus měření, během něhož je provedeno až 600 měření krevního tlaku. 

ABPM holter se používá především k přesnějšímu stanovení hodnot krevního tlaku, diagnostice hypertenze, sledování rozdílů nebo změn tlaku během dne a noci a také umožňuje včasné odhalení predispozic ke kardiovaskulárním onemocněním. Měření ABPM holterem také pomáhá odhalit syndrom bílého pláště, při kterém dochází k automatickému zvýšení tlaku v ordinaci lékaře navzdory normálním hodnotám naměřeným v klidu doma. Právě syndrom bílého pláště může vést k vysokému krevnímu tlaku.

V naší nabídce naleznete holter ABPM - 50 s dvojitým ochranným systémem a možností připojení k počítači nebo notebooku. Díky kvalitnímu softwaru je možné provádět pokročilou analýzu naměřených dat a přesněji tak určit stav pacienta. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
 

Filter

Cena

Dostupnost

Zobrazených 1 - 1 z 1 položek
Filter