Littmann Core Digital - Black Edition 8490

Kód zboží:
1895
3M Littmann CORE fonendoskop vyhovuje požadavkům organizace FDA. Umí přepínat mezi analogovým režimem naslo... Úplný popis
11 854,29 Kč
Cena s DPH
Skladem
-+

Popis

3M Littmann CORE fonendoskop vyhovuje požadavkům organizace FDA. Umí přepínat mezi analogovým režimem naslouchání a zesíleným režimem, abyste během vyšetření mohli naslouchat tak, jak vám to vyhovuje. Technologie laditelné membrány, vynález společnosti 3M, umožňuje poslouchat zvuky o různé frekvenci jednoduše tak, že upravíte tlak na hrudní snímač. Když hrudní snímač na pacienta přitlačíte lehce, uslyšíte nízkofrekvenční zvuky. Trochu víc zatlačte a uslyšíte vysokofrekvenční. 

3M Littmann CORE fonendoskop spolupracuje se softwarem Eko na zařízení se systémy iOS a Android. Získáte tak způsob, jak ukládat a opatřovat poznámkami záznamy v délce 15, 30, 60 a 120 sekund, a to v rámci zabezpečeného řídicího panelu a v souladu se zákonem HIPAA. Vytvořte si knihovnu srdečních ozvů za účelem sledování průběhu nemoci nebo vzdělávání. Záznamy může také bezpečně sdílet s kolegy. 

3M Littmann CORE fonendoskop kombinuje přípojku Eko CORE a 3M Littmann Cardiology IV fonendoskop. Návod k použití produktu naleznete v příslušných uživatelských příručkách.

¹40násobné zesílení vychází ze srovnání analogového naslouchání a naslouchání s elektronickou pomocí při maximální hlasitosti a maximální frekvenci (125 Hz).
²Chytré zařízení není součástí dodávky.

Vlastnosti produktu

  • Propojuje se se softwarem Eko za účelem vizualizace a sdílení vln srdečních ozvů.
  • Zesílení až 40× (při maximální frekvenci, v porovnání s analogovým režimem).
  • Aktivní potlačování okolního hluku tlumí nežádoucí zvuky z okolí.
  • Přepínání mezi analogovým režimem naslouchání a zesíleným režimem.
  • Měkké těsnicí ušní olivky výborně izolují okolní zvuky a pohodlně sedí.
  • Oboustranný hrudní snímač z nerezové oceli s laditelnými membránami s otevřeným nebo uzavřeným zvonem.
  • Navrženo k použití u dospělých a pediatrických pacientů.
  • Vyhovuje požadavkům organizace FDA i zákona HIPAA.

Ke stažení