Kartotéky do ordinace

Kartotéky jsou kovové skříně, které se používají k uspořádání lékařských záznamů a zpráv. Jsou vhodné jako součást vybavení ambulancí, ordinací, nemocnic a dalších zdravotnických zařízení, kde je správná organizace potřebných dokumentů jednou z nejdůležitějších činností. V naší nabídce najdete řadu kartoték různých velikostí a barev, které vyhovují vašim požadavkům.


K dispozici jsou kartotéky pro zavěšené spisy nebo dokumenty ve formátu A4 nebo kartotéky s více zásuvkami pro formát A5. Kartotéky jsou určeny k ukládání závěsných spisů bez potřeby děličů nebo volných dokumentů s možností zakoupení vloženého dna, kdy lze kartotéku rozdělit až 6 dělícími přepážkami. Kartotéky mají vestavěné vyvažovací zařízení, které zabraňuje vysunutí více zásuvek najednou. Pro zabezpečení přístupu k důvěrným informacím nebo vybavení je k dispozici ochranný zámek.

Vyrobeno z pevných kovových materiálů se snadno omyvatelnou práškovou povrchovou úpravou pro rychlou a bezproblémovou dezinfekci. Můžete si také vybrat z barevných variant, které budou vyhovovat stylu vaší ordinace. Pokud potřebujete více úložného prostoru, podívejte se na naši nabídku skříní nebo dalšího nábytku pro ambulance. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Filter

Cena

Dostupnost

Zobrazených 1 - 9 z 9 položek
Filter