Gynekologická zrcadla

Gynekologická zrcadla jsou standardní pomůckou při gynekologických vyšetřeních stěn pochvy a děložního krčku. Základní funkcí je otevřít stěny pochvy, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro prohlídku a odběr vzorků pro testování. Gynekologická zrcadla se mohou lišit velikostí nebo provedením v důsledku faktorů, jako je věk, zdravotní stav, sexuální aktivita nebo elasticita.

V nabídce máme gynekologická zrcadla Cusco z nerezové oceli různých typů se snadno sterilizovatelným povrchem pro opakované použití. Díky zaobleným hranám a hladkému provedení se s gynekologickým zrcadlem snadno manipuluje a současně zajišťuje komfort po celou dobu vyšetření. Kromě nerezových zrcadel najdete na webové stránce také jednorázová poševní zrcadla z průhledného materiálu se zajišťovacím kolíkem, která jsou balena jednotlivě.

Vaginální zrcadla patří k základnímu vybavení gynekologických ambulancí. Pro sterilizaci gynekologických zrcadel a dalších pomůcek jsou k dispozici také účinné ultrazvukové čističky a další přístroje pro sterilizaci. Potřebujete pomoci s výběrem? Neváhejte se na nás obrátit.

Filter

Cena

Dostupnost

Zobrazených 1 - 7 z 7 položek
Filter