Operační lampa IGNIS 160 C - stropní

Kód zboží:
4080
IGNIS 160 - lehká, kompaktní operační lampa s konstrukcí kruhového tvaru. Kryt je vyroben z hliníku potažen... Úplný popis
295 985,14 Kč
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

IGNIS 160 - lehká, kompaktní operační lampa s konstrukcí kruhového tvaru. Kryt je vyroben z hliníku potaženého práškovými barvami s bezpečnostním sklem na spodní straně. Konstrukce zaručuje lehkost používání a snadné čištění. Při použití malého množství vnějších prvků je kopule dobře chráněna proti vodě a prachu.

  • Dvě rukojeti - sterilní rukojeť umožňuje zaostřování světelné stopy. Nesterilní rukojeť obklopuje kopuli ve více než 75% obvodu, která poskytuje nezávislý přístup a dělá umístění velmi jednoduchým.
  • Jedinečným řešením jsou dva ovládací panely umístěné na kupoli naproti sobě, což poskytuje dobrý přístup nezávisle na poloze obsluhy. Navíc tyto panely umožňují kontrolovat nejen parametry světla, ale i parametry obrazu (volitelně s HD kamerou).
  • IGNIS 160 je vybaven samostatným zdrojem zeleného světlo pro endoskopické postupy, který se nachází na horní části kopule. Jako výsledek výzkumu a konzultací s lékaři je použita zelená barva světla, které zajišťuje nejlepší osvětlení potřebné pro endoskopické výkony.
  • Operační lampu lze objednat s jednou nebo zdvojenou osvětlovací kopulí. Lampa je dodávána dle přání v provedení s montáží na strop, montáží na stěnu nebo v mobilním provedení na stojanu.