ASTAR Tecaris

Kód zboží:
9355
Novinka
Zařízení pro rezistivní a kapacitní terapii proudem s radiovou frekvencí Tecaris Účinnost a bezpečnost ter... Úplný popis
245 625,70 Kč
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

Zařízení pro rezistivní a kapacitní terapii proudem s radiovou frekvencí Tecaris

Účinnost a bezpečnost terapie

Tecaris je moderní zařízení určené k provádění profesionálních výkonů proudem s radiovou frekvencí. Tecaris se výborně uplatní v soukromých lékařských a fyzioterapeutických ordinacích, nemocnicích, na klinikách sportovní a estetické medicíny. 


Široké použití

Přístroj lze používat k léčbě onemocnění v ortopedii, při rehabilitaci, ve sportovní a estetické medicíně. Tecaris se uplatní např. při terapii pohmoždění a úrazů pohybových orgánů a dále při onemocněních podkožní tukové tkáně.


Terapeutické režimy
Tecaris umožňuje terapeutovi provádět terapii v rezistivním nebo kapacitním režimu.

  • V rezistívním módu proud s radiovou frekvencí vyvolává efekty v hlubších vrstvách tkání, neboli kostech, vazech či šlachách. To umožňuje léčbu fibróz a degenerací tkání při chronických onemocněních.
  • Při kapacitním režimu proud působí především na povrchové tkáně, neboli svaly a lymfatický systém, urychluje regeneraci buněk nebo uvolnění svalů.
  • V obou režimech lze dosáhnout jak termického, tak atermického efektu v závislosti na použité úrovni energie a očekávaných výsledcích terapie.
  • Možná je rovněž spolupráce přístroje Tecaris s volitelným aplikátorem pro kombinaci proudu s radiovou frekvencí a nástrojové terapie měkkých tkání IASTM.

Producer link