Holter ABPM-PM50 NIBP/SpO2

Kód zboží:
M233
ABPM-PM50 - multifunkční pacientský monitor slouží k dlouhodobé monitorování SpO2 (kyslíková saturace) a NI... Úplný popis
14 808,48 Kč
Cena s DPH
Na objednávku
-+

Popis

ABPM-PM50 - multifunkční pacientský monitor slouží k dlouhodobé monitorování SpO2 (kyslíková saturace) a NIBT (neinvazivní měření krevního tlaku). Přístroj lze používat v nemocničním prostředí ale lze jej používat i při ošetřování pacientů v domácím léčení. Přístroj je kompaktní, přenosný a jeho obsluha je jednoduchá.

  • Přístroj je dodáván s vestavěným senzorem SpO2 a manžetou normální velikosti. Zařízení lze používat ve dvou provozních módech: ve funkci dlouhodobého monitorování sledovaných parametrů a ve funkci 24 hodinového ambulantního holtru NIPB a SpO2. Tyto funkce lze pružně a snadno nastavovat.
  • Přístroj je vybaven velkokapacitní pamětí pro ukládání měřených parametrů určených na pozdější podrobnou analýzu. Přístroj má přátelská uživatelské rozhraní; uživatel vidí menu, ze kterého může modifikovat výsledky měření.
  • Přístroj automaticky sleduje kapacitu vestavěných akumulátorů av případě nedostatečného nabití generuje varovný signál. Na displeji přístroje může uživatel sledovat informace o nastavených hodnotách alarmů a uplynulý čas.
  • Zařízení poskytuje možnost volby parametrů alarmů. Údaje pacienta lze jednoduše vkládat a měnit. Pomocí PC softwaru (součást dodávky) lze výsledky měření zpětně prohlížet, analyzovat a vytrlačiť ve formě tabulek, trendových grafů resp. reportů.