Vyšetrovacia lampa SOLIS 30 X - stolná

Kód zboží:
4039
Nová diagnostická lampa SOLIS 30, a to díky své konstrukci a světelným vlastnostem Boal navržena především ... Úplný popis
16 333,68 Kč
Cena s DPH
Prodej skončil

Popis

Nová diagnostická lampa SOLIS 30, a to díky své konstrukci a světelným vlastnostem Boal navržena především pro použití jako hlavní zdroj světla v ordinacích a vyšetřovacích miestnostich, stejně jako v doliečovacích odděleních.

Svítidlo je určeno k použití pro bodové osvětlení pacientova těla s cílem usnadnit stanovení diagnózy nebo posouzení pokroku léčby.

  • V lampě Solis 3 0sú zdrojem světla LED diody, s rozsáhlým světelným tokem a vysokou teplotou barev vyzařovaného světla.LED diody mají velmi dlouhou životnost až 50 000 pracovních hodin.
  • Světlo této lampy je podobné dennímu světlu, ale nevyzařuje žádné IR záření, které způsobuje zahřívání povrchu.
  • Nový, ergonomický tvar hlavy lampy umožňuje snadné čištění a zajišťuje vysokou úroveň ochrany pouzdra světel.
  • Lampy Solis 30 zajišťují nízké náklady na údržbu vzhledem k tomu, že výměna LED diod je zbytečná, stejně jako z důvodu velmi nízké spotřeby energie.
  • Svítidla jsou vybaveny regulací intenzity osvětlení, což umožňujeplynulé nastavení intenzity světla v závislosti na aktuálních potřebách.
  • Dodatečným prvkem k lampy je bodové světlo napájené z USB zásuvky instalované v osvětlovací hlavě.

K dispozici jsou různé verze: nástěnné lampy, stropní svítidla, svítidla s montáží na pracovní stůl nebo štít lůžka, pohyblivý stojan.